Rzetelność - Fachowość - Terminowość

Sondy pionowe z cementowaniem Poznań

698 659 698

Firma Hydrotechnika powstała w 2001 roku w Poznaniu. Nasza działalność skupia się głównie wokół odwiertów studni wierconych i głębinowych. Przygotowujemy projekty robót geologicznych, a także wykonujemy usługi z zakresu odwiertów sond pionowych do pomp ciepła oraz uzbrojenia studni. Nasz doświadczony zespół hydrogeologów poprowadzi Państwa inwestycję przez cały proces formalności urzędowych oraz nadzór geologiczny podczas wykonywania prac wiertniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie potrzeby – do kontaktu.

Zalety sondy pionowej z cementowaniem

W Hydrotechnika udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. Zapewniamy także pogwarancyjną obsługę serwisową studni i systemów hydroforowych. Pionowe sondy gruntowe stosowane są dla odwiertów w orientacji pionowej o głębokości od 50 do 300 metrów. Ich zaletą jest między innymi pozyskanie dużych ilości ciepła z małej powierzchni. Materiały, z których korzystamy, są indywidualnie przygotowywane na wymiar dla każdego klienta. Przeprowadzamy także próby szczelności oraz kontrolę przewodności ciepła po montażu całego systemu. Nasz zespół specjalistów oferuje również montaż sondy pionowej z cementowaniem, który polega na wypełnieniu odwiertu termocementem, dzięki któremu przewodność cieplna całej instalacji jest jeszcze bardziej wydajna i efektywna.

Sondy pionowe w Poznaniu

Od ponad 20 lat wykonujemy wiercenie studni głębinowych na potrzeby gospodarstw domowych jednorodzinnych, deweloperskich oraz podlewania ogrodów. Naszymi klientami są także przedsiębiorstwa wodociągowe. Ceny sond pionowych do pomp ciepła są zróżnicowane. W Hydrotechnika każda usługa jest indywidualnie wyceniana jeszcze przed rozpoczęciem prac. Sondy pionowe mają największy wpływ na wydajność energetyczną całej instalacji grzewczej oraz przyszłe koszty eksploatacji pompy ciepła, dlatego jakość ich wykonania stawiamy na pierwszym miejscu.


To, co nas wyróżnia na rynku, to punktualność, skuteczność poszukiwania wód podziemnych, nowoczesny sprzęt oraz wysoka jakość stosowanych materiałów. Obecnie wykonujemy nasze usługi w promieniu około 100 km od stolicy Wielkopolski, między innymi na terenie wsi Borówiec. Jeśli zamieszkują Państwo okolice Poznania, to z chęcią wykonamy dla Państwa wstępną wycenę usługi i udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami. Oferujemy także wiercenie przydomowych studni głębinowych czy też szybkie usuwanie niespodziewanych awarii. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie.

Kontakt

Dane kontaktowe

Firma: Hydrotechnika

Telefon: +48 698 659 698

Email: biuro@studniewiercone.net

NIP: 782 173 35 52

Formularz kontaktowy