Rzetelność - Fachowość - Terminowość

Serwis i naprawa studni głębinowych Poznań

698 659 698

Podobnie jak każde inne urządzenie, studnie również z biegiem czasu ulegają eksploatacji oraz zniszczeniu. Istnieje duże ryzyko, że nawet pomimo prawidłowej eksploatacji już po kilku latach użytkowania dojdzie do zmniejszenia ich powierzchni. W efekcie, wydajność systemów nawadniających może spaść nawet o połowę. W związku z tym oferujemy Państwu na terenie Poznania i okolic profesjonalny serwis studni głębinowych.

Serwis studni głębinowej - dlaczego jest potrzebny?

Studnia głębinowa jest na co dzień narażona na oddziaływanie niekorzystnych czynników z otoczenia. Do zagrożeń tych zalicza się na przykład odpady (patyki, resztki roślin, kamienie itp.) oraz niską jakość wody. Oprócz tego powodem spadku jakości pracy może być niewłaściwa praca urządzeń filtrujących. Jeśli chcą Państwo, by studnia głębinowa odzyskała swoją dawną efektywność, niezbędne może okazać się skorzystanie z usług serwisowych. Nasza oferta obejmuje profesjonalny serwis świadczony przez doświadczonych pracowników, którzy zajmą się naprawą uszkodzonych elementów. Kierujemy swoje usługi do klientów indywidualnych oraz firm.

Serwis aparatury głębinowej – zakres usług

Zastanawiacie się Państwo, jakie prace serwisowe wykonujemy w zakresie studni głębinowych? Jeśli tak, to mamy odpowiedź na to pytanie – nasza oferta obejmuje między innymi realizację takich czynności jak:

Nasze usługi to gwarancja dobrze wykonanej pracy – jest tak z uwagi na wieloletnie doświadczenie zatrudnionej kadry. Wszelkie prace wykonujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Naprawa studni i nie tylko – obszar działania

Tym, co wyróżnia nasze usługi, jest bez wątpienia solidność oraz terminowość. Działamy głównie na terenie Poznania, ale naprawa studni głębinowych jest możliwa także w promieniu ok. 100 kilometrów od stolicy Wielkopolski. W ramach naszej codziennej pracy zajmujemy się również serwisem pomp, czyli urządzeń, które mają za zadanie zapewnić sprawny przepływ wody. Jeśli jest to konieczne, możemy wykonać demontaż uszkodzonego urządzenia, naprawić je, a następnie zamontować z powrotem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Dane kontaktowe

Firma: Hydrotechnika

Telefon: +48 698 659 698

Email: biuro@studniewiercone.net

NIP: 782 173 35 52

Formularz kontaktowy