Rzetelność - Fachowość - Terminowość

Przyłącza studni do domu Poznań

698 659 698

Decydując się na budowę domu – zwłaszcza w lokalizacji znacznie oddalonej od tętniącego życiem miasta – trzeba stawić czoło wielu wyzwaniom. Na pewnym etapie warto zadbać o to, by nasze cztery kąty miały dostęp do podstawowych mediów – gazu, energii elektrycznej, a przede wszystkim do bieżącej wody.

Jeszcze do niedawna naturalnym wydawało się złożenie wniosku o podłączenie do sieci wodociągowej. Obecnie coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się jednak na wywiercenie własnej studni głębinowej.

Firma Hydrotechnika od ponad piętnastu lat wykonuje przyłącza studni do domu na terenie Poznania i okolic, przybliżając mieszkańców do źródła krystalicznie czystej oraz darmowej wody. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

Na czym polega wykonanie przyłącza wody ze studni głębinowej?


Wykopanie studni głębinowej to współcześnie najlepszy sposób, by zyskać dostęp do własnego źródła bieżącej wody. Jej głębokość sięga od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu metrów, co pozwala dotrzeć do głębokich warstw wodonośnych, a nie tylko do wierzchniej części gleby.

Sama studnia głębinowa to jednak nie wszystko. By cieszyć z krystalicznie czystej wody w kranie, należy jeszcze wykonać przyłącze studni do domu. W Poznaniu i okolicach taką usługę oferuje firma Hydrotechnika – zarówno dla celów mieszkaniowych, jak i przemysłowych czy rolnych.

Wykonanie przyłącza studni głębinowej do domu, polega na zamontowaniu pompy o odpowiednich parametrach, której zadaniem jest dostarczanie wody ze źródła do zbiornika hydroforowego – przeponowego lub ocynkowanego. Następnie cała instalacja doprowadzona zostaje do mieszczących się w budynku rurociągów, którymi woda trafia bezpośrednio do kranu.

Profesjonalne przyłącza studni do domu - Poznań i okolice


Od blisko piętnastu lat wykonujemy dla Państwa przyłącza wody ze studni głębinowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Poznań, ale z umiejętności i doświadczenia naszych fachowców korzystają również mieszkańcy innych części Wielkopolski. Do realizacji postawionych przed nami zadań wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Firma Hydrotechnika to jednak nie tylko montaż, ale również dalsza kompleksowa opieka serwisowa. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy dwuletniej gwarancji, zapewniając również specjalistyczną konserwację i naprawę instalacji w ramach obsługi pogwarancyjnej. Posiadamy również dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych, co pozwala szybko i sprawnie naprawić dowolne przyłącze studni głębinowej do domu.

Poszukujecie Państwo sposobu, by cieszyć się czystą i bezpłatną wodą w domu jednorodzinnym? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę.

Kontakt

Dane kontaktowe

Firma: Hydrotechnika

Telefon: +48 698 659 698

Email: biuro@studniewiercone.net

NIP: 782 173 35 52

Formularz kontaktowy