Rzetelność - Fachowość - Terminowość

Pompy głębinowe Poznań

698 659 698

Rządowy program Moje Ciepło powstał nie bez powodu — gruntowe pompy ciepła to aktualnie najbardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które zapewnia niezbędną energię do celów grzewczych zarówno domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów budowlanych. Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi związane zarówno z wierceniem, oraz obsługą formalności prawnych przedsięwzięcia, łącznie z wykonaniem projektu prac geologicznych i niezbędnej dokumentacji. Zajmujemy się także montażem gruntowych pomp ciepła oraz wymianą ich na nowe urządzenia. Współpracujemy również z firmami, które specjalizują się w wykonawstwie instalacji wewnętrznych — zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Odwierty pod pompy ciepła — Poznań

Są one pierwszym elementem pracy, której zwieńczeniem jest montaż samego urządzenia. Profesjonalnie przeprowadzona usługa wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który jest podstawowym wyposażeniem naszych pracowników. Dzięki nim mają Państwo pewność, że nasz zespół zrealizuję każdą usługę w sposób profesjonalny, niezależnie od warunków oraz metody wiercenia.

Na pierwszym etapie zajmujemy się zatem wykonaniem tzw. kolektorów pionowych, zwanych również sondą gruntową, które stworzone są z wysokiej jakości rur polietylenowych. Są one wypełnione glikolem polipropylenowym o parametrach określonych w projekcie. Odwierty wykonywane są najczęściej na głębokość 100 metrów , ponieważ dopiero od tej głębokości może zostać pobierane ciepło. W szczególnych przypadkach gdzie określenie wydajności dolnego źródła musi być określone bardzo precyzyjnie wykonujemy odwiert testowy z badaniami TRT. Po wykonaniu pomiarów można dokładnie obliczyć wymaganą głębokość instalacji kolektorów pionowych jak i ich wydajność.

Kontakt

Dane kontaktowe

Firma: Hydrotechnika

Telefon: +48 698 659 698

Email: biuro@studniewiercone.net

NIP: 782 173 35 52

Formularz kontaktowy